Chat with us

UPOZORNENIE: Vzhľadom na zvýšený predaj, denné objednávky sú obmedzené. Dnes, , momentálne máme výrobok NA SKLADE a posielame ho v rámci 24 hodín. Poponáhľajte si a objednájte si teraz!

Objednaj teraz!

UŠETRÍŠ až 75%

na účtoch za elektrinu*VYSOKÉ ÚČTY ZA ELEKTRNU?
Objednaj si 
Tesla energy saver ECO
UŠETRÍŠ PENIAZE
KAŽDÝ
MESIAC

Je tvoj účet za elektrinu oveľa väčší? Obáva ťa suma, krorú musíš platiť každý mesiac len kvôli použitiu základných zariadení v domácnosti alebo v kancelárii? Podľa odborníkov zo všetkých oblastí, Slovákom sa účty za elektrinu v tomto roku ešte zvýšia, pretože sa ceny elektriny zvýšia. Ceny podľa nových predpisov, ako je napríklad blížiaca sa nová daň za emisiu oxidu uhličitého, budú tiež pravdepodobne presunuté na spotrebiteľov. A to v podobe vyšších než očakávaných poplatkov za energetické služby všetkého druhu, čo má za následok výrazne vysoké účty.

Objednaj teraz!

Zbav sa rastu účtov za elektrinu. Objednaj si nový program Tesla energy saver ECO s ľahkými a účinnými tipmi na úsporu energie - doma, v kancelárii alebo firme. Tento program nie je ako iné podobné programy na slovenskom trhu a nesmie sa zamieňať s nimi. Povesť a účinnosť programu Tesla energy saver ECO sú známe v medzinárodnom meradle. Je založený na jednoduchých tipoch na úsporu energie, ktoré sú skryté od teba, a s ktorými sa náklady na elektrinu niektorého bytu, domu alebo komerčnej budovy môžu znížiť až 75%.* Tesla energy saver ECO začne fungovať a šetriť elektrickú energiu, akonáhle použiješ prvú radu z podrobne popísaného programu. Môžeš sledovať všetky rady a mať až o 75% nižšie menšie účty, alebo len niektoré z nich a zase budeš dostávať aspoň o 30% nižšie účty za elektrinu!

Ušetrí
až o 75%*

Tesla energy saver ECO optimalizuje účinnosť elektrizačnej sústavy. Tipy na úsporu energie sú prispôsobené všetkým domácnostiam a podrobne popísané, aby ich každý mohol ľahko sledovať. Nemusíš zmeniť svoje pravidelné návyky, a rýchlo uvidíš veľký rozdiel v účtoch za elektrinu. Tesla energy saver ECO šetrí elektrinu klimatizačných jednotiek, chladničiek, práčok, vysávačov, televízorov, počítačov, žiaroviek, umývačky riadu, mrazničky, kancelárskeho vybavenia a tak ďalej.* Dokonca aj so všetkými energeticky úspornými spotrebičmi triedy A, Tesla energy saver ECO poskytne maximálnu úsporu energie v domácnosti a výrazne zníži účet za elektrinu.*

PRÍNOSY Tesla energy saver ECO PROGRAMU

 • Znižuje náklady na elektrinu až 75%*
 • Vynikajúci na použitie v domácnosti a kancelárii
 • Funguje na všetkých typoch spotrebičov
 • Bezpečný pre sieť a tvoju rodinu
 • Ľahko ovládateľný
 • Optimalizuje spotrebu elektriny*
 • Predlžuje životnosť spotrebičov*
 • Zaručené výsledky

Objednaj Tesla energy saver ECO program a zníž svoje mesačné naklady! Presvedč sa, že sa tvoj účet za elektrinu začne znižovať bez žiadneho úsilia z tvojej strany. Tento revolučný program na úsporu energie ti pomôže poraziť monopol distribútorov elektrickej energie a ušetrí ti viac peňazí. Podarí sa ti ušetriť až 75% svojich minulých účtov za elektrinu každý mesiac!* Okrem toho, nižšia spotreba energie znamená aj zelenšiu a čistejšiu planétu!

Bez Tesla energy saver ECO
S Tesla energy saver ECO
Ušetríš
peniaze*

Skontroluj, či aj ty môžeš znížiť svoje účty za elektrinu až 75% s Tesla energy saver ECO:

Prekvapí ťa výška účtu za elektrinu?

Prečo je Tesla energy saver ECO nevyhnutnou voľbou?

 1. ECO Energy Saver je jedinečný program s jednoduchými tipmi, ktoré skrývali od teba. Mnohí sa snažili kopírovať program Tesla energy saver ECO, ale tieto programy neprinesú očakávané úspory. Ver len originálnom.
 2. Tesla energy saver ECO je účinný, osvedčený vo svete a uznávaný program  na úsporu energie, ktorý priniesol šťastie tisícom rodinám a pomohol im ušetriť peniaze tak, že znížil ich mesačné účty.*
 3. Na rozdiel od iných podobných programov dostupných na Slovensku, Tesla energy saver ECO bol testovaný v troma rozličnými testami európskych noriem. Tesla energy saver ECO bol úspešný na všetkých testoch a získal potrebné certifikáty.
 4. Tesla energy saver ECO dostávaš s 44-dennou zárukou. Čo to znamená? Ak nedosiahneš úspory na účte za elektrinu počas 44 dní, vrátime ti peniaze.
 5. Tesla energy saver ECO tiež udržuje tvoje zariadenia a predlžuje ich životnosť. Tak ušetríš na účtoch za elektrinu, ale aj na nákupe nových zariadení.
 6. Jednoduché použitie - všetky tipy možno ľahko sledovať!*
 7. Je k dispozícii za priaznivú cenu!

Ver originálnemu výrobku

 • Univerzálny - vhodný pre tvoju domácnosť a kanceláriu
 • Udržuje tvoje domáce a elektrické spotrebiče
 • Efektívny - šetrí energiu až 75%*
 • Prístupný - najlepšia cena na trhu
 • Jednoduché použitie -  inštalácia nie je nutná
 • Záruka 44 dní
 • Symbolická cena dodania

Ako funguje?

Tesla energy saver ECO program vychádza z odborného poradenstva na úsporu elektrickej energie a znižuje spotrebu energie v byte, doma alebo v kancelárii až 75%.* Máš jednoducho sledovať všetky alebo aspoň časť tipov, ktoré sú podrobne popísané v programe. Takto ušetríš elektrickú energiu klimatizačných jednotiek, chladničiek, práčok, vysávačov, televízorov, počítačov, žiaroviek, umývačky riadu, mrazničky, kancelárskej techniky.* Nemusíš zmeniť svoje pravidelné návyky, avšak uvidíš obrovský rozdiel v účte za elektrinu.

Šetríš
31% 22% 17% 34% 12%

Rovnako ako všetci, robíš chyby, ktoré spotrebúvajú dvakrát viac elektriny, a toho nie si vedomý. Tesla energy saver ECO ti poukáže aké sú tie chyby, ktoré robíš, podá ti podrobné a presne popísané tipy, ako ušetriť na akomkoľvek zariadení, ktoré je pripojené v domácnosti alebo v kancelárii.* Tento revolučný program nie je podvod. Ten neovplyvňuje elektromer v žiadnom prípade, ani ho núti robiť chyby. Vlastne funguje tak, že zlepšuje kvalitu dodávanej elektrickej energie, optimalizuje jej distribúciu a predlžuje životnosť spotrebičov.* To ušetrí veľa elektriny a tak sa znižujú mesačné účty.*  Tesla energy saver ECO je vhodný pre domácnosti a firmy. Úspory do značnej miery závisia od toho koľko budeš sledovať program. Podľa spätných informácií od našich klientov, v štandardnom dome úspory sú priemerne v rozmedzí 50-75%. Program spĺňa všetky bezpečnostné požiadavky a má 44-dňovú záruku. 

Úspory, ktoré Tesla energy saver ECO poskytuje sú individuálne a veľmi závisia od typu a počtu zariadení, ktoré používaš vo svojej domácnosti a od toho koľko budeš sledovať program. Naši predchádzajúci zákazníci tvrdia, že úspory sa pohybujú medzi 50% - 75%.

Metóda Pozitívne Negatívne
Vypnutie zariadení a sledovanie spotreby elektriny Môže prispieť k zníženiu účtu za elektrinu. Môže rozvíjať pocit šetrnosti. Námahavý, ale nie vždy účinný. Vyžaduje určité postupy.
Tesla energy saver ECO Vďaka jednoduchým tipom na optimalizáciu spotreby energie. Pomocou nich môžeš ušetriť až 75% na účtoch za elektrinu.* Nemá.

Ako sa Tesla energy saver ECO používa?

Tesla energy saver ECO je program s tipmi, ktorý ti umožní ušetriť 75% peňazí sa účte za elektrinu.* Tipy je ľahko sledovať a nevyžadujú od teba a tvojej rodiny žiadnu väčšiu námahu.

 • 1

  Máš plné zuby veľkých účtov za elektrinu? Nevieš, ktoré zariadenia vypnúť, pretože sú všetky nevyhnutné? Riešenie tvojho problému je tu.

 • 2

  Všetko, čo máš urobiť, je objednať si Tesla energy saver ECO, podrobne sledovať popísané informácie a už prvý mesiac budeš mať oveľa nižší účet za elektrinu.* Tipy možno ľahko sledovať a môžeš ich používať doma a v kancelárii.

 • 3

  Používaj všetky zariadenia bez občasného vypnutia a aj tak budeš mať nižšie náklady za elektrinu* Tesla energy saver ECO je najlepším riešením pre úsporu energie a peňazí.

Inžinieri tvrdia:

ing. Marta Beňová:

Tesla energy saver ECO je účinný, renomovaný program na úsporu energie. Odborníci otestovali a preukázali jeho účinnosť a jeho pracovný princíp. Pokyny, na ktorých je založený, sú skutočne účinné a každá domácnosť, bez ohľadu na to, či chce ušetriť elektrinu alebo nie, by ich mala používať, pretože udržujú spotrebiče a sú ekologicky prijateľné pre životné prostredie.*

ing. Dušan Cibuľka

Neexistuje žiadne tajomstvo mágie, iba inovatívna technológia. Program Tesla energy saver ECO odporúčam každej domácnosti. Ten je veľmi účinný tam, kde sú veľkí spotrebitelia a spotrebiče s motormi, ktoré sa neustále zapínajú a vypínajú, ako sú klimatizačné zariadenia, chladničky, práčky, vysávače, televízory, počítače, mrazničky, kancelárská technika. Dopad prúdových impulzov môže viesť k takmer 10-krát vyššej spotrebe než je normálne. To vedie k veľkým poruchám v systéme. V praxi to znamená, že hádžeme energiu do vetra. To vedie k zbytočnej spotrebe energie, a konečný výsledok toho je vyšší účet za elektrinu. S Tesla energy saver ECO možno dosiahnuť úspory v rozsahu 50-75%, ten poskytuje skutočné a zaručené výsledky.*

ing. Ján Týr

Úspory Tesla energy saver ECO sú skutočné, a cena tohto programu je výrazne nižšia ako cena iných podobných programov na trhu, ktoré nepravdivo tvrdia, že šetria energiu. Sledovanie programu Tesla energy saver ECO vedie ku zaručenému zníženiu spotreby energie. Všetky tipy sú podrobne vysvetlené, preverené a osvedčené. Tesla energy saver ECO pomáha ušetriť elektrinu, ale nie len jednému konkrétnemu typu zariadenia, ale všetkým zariadeniam v domácnosti, ktoré používate.*

Skúsenosti našich zákazníkov:

 • Ondrej Tomáš

  Môj brat kúpil Tesla energy saver ECO vlani. Používa ho a odvtedy ho rešpektuje a odporúča. Je spokojný s tým, čo má každý mesiac zaplatiť. Pred 3 mesiacmi som sa rozhodla objednať Tesla energy saver ECO aj pre našu domácnosť. Tipy sú skvelé a naozaj šetria energiu! *

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

 • Michal Kováč

  Mám svoju cukráreň. Sezóna s najvyššou spotrebou elektrickej energie v mojej práci je, samozrejme, v lete. V roku 2012 som s Tesla energy saver ECO len v júli a auguste ušetril 170 eur a v nasledujúcich mesiacoch som pokračoval s usporou. Peniaze, ktoré som ušetril v lete som sa rozhodol dať svojim zamestnancom ako bonus na konci roka. *

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

 • Miro Lukáč

  Objednal som pred 8 mesiacmi a využívam úsporu vo svojom byte, ktorý má 50 metrov štvorcových. Môžem s istotou povedať, že je program účinný a kvalitný. Výsledky v prvom mesiaci sú takéto: môj účet sa znížil z 70 eur na 45 eur. Bol som prekvapený, keď som videl tiež také nízke účty aj v nasledujúcich mesiacoch. Aj keď som spočiatku bol skeptický, nikdy som neľutoval, že som si objednal program Tesla energy saver ECO. *

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

*Upozornenie: Zásoby sú obmedzené z dôvodu veľkého dopytu! Ak si objednáte dnes, garantujeme dodanie produktu nasledujúci pracovný deň. Účinky a výsledky, ktoré sú zobrazené na stránke nezaručujú úspešné použitie produktu. Drvivá väčšina zákazníkov je s produktom spokojná, ale existujú zákazníci, ktorí nedosiahnu zobrazené výsledky. Pre takých je k dispozícii naša záruka a vrátenie peňazí z nákupu. Na stránke sú zobrazené vyhlásenia spokojných zákazníkov. Sú to vyhlásenia zákazníkov, ktorí sú spokojní s naším produktom a úspešne ho používajú a ktoré zákazníci poslali na našu adresu. Na žiadosť niektorých zákazníkov sú niektoré mená zmenené. Všetky originály sú uložené v sídle spoločnosti.

Niektoré komentáre našich zákazníkov:

*Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

*Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

*Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

*Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

314 comments Add a comment
 • Nataša Slobodová
  Na naliehanie svojho manžela sme si objednali tento program, ale ja som neverila, úprimne povedané, že to bude účinné... teraz musím počúvať manžela a slávnu vetu "čo som ti hovoril?" 
  Reply · 27 · Like ·
 • Daniel Pavelka
  Dostali sme asi o 70% nizsi ucet a sme nadseni!!!
  Reply · 14 · Like ·
 • Juliana Poliaková Čižíková
  Snazime sa usetrit obcasnym vypnutim bojleru, TV nikto nepozera, a ziarovky svietia iba tam, kde sme vsetci, vyprazdnili sme mraznicky a vsetko dali do chladnicky... musim objednat toto!
  Reply · 32 · Like ·
 • Tamara Dubovská
  len sa chcem pochvalit  Mam ho doma a v praci, lebo som remeselnica a musim davat pozor na vsetko. odporucam vsetkym!
  Reply · 7 · Like ·
 • Lydia Halušková
  Bojim sa, ze ide o nejaky podvod  
  Reply · 9 · Like ·
 • Taňa Adamová
  Dakujem za odporucanie!
  Reply · 5 · Like ·
 • Robert Gregor
  @lydia no tu su ludia ktori ho pouzivali a podarilo sa im usetrt, tak nevidm ako to moze byt podvod ???
  Reply · 17 · Like ·
  • Alexander Jančo
   Chapem, ze ludia uz nicomu neveria, lebo nas klamu aj pri nakupe chleba! Kupis si 1kg chleba, ktory nema ani 700 g atd. Preco by teda aj toto nemohol byt podvod?
   Reply · 2 · Like ·
 • Martin Chovanec
  Cakam... Mal by prist dnes-zajtra, a dam vam vediet ked dostanem (dufam, nizsi) ucet za elektrinu.
  Reply · 24 · Like ·
 • Natália Michálková
  Nechápem, ako toto funguje?
  Reply · 19 · Like ·
 • Milan Lipták
  Bez urážky, ale toto je nejaká "kniha" pre mužov ;)
  Reply · 5 · Like ·
 • Adela Pavková
  Je to hlupost! Ja som zena, ktora vie co robit aj v dielni! Ludia, ak chcete usetrit, nevahajte. Toto naozaj funguje :D
  Reply · 23 · Like ·
  • Milan Lipták
   No, trochu som robil si srandu, ale väčšina žien nevie nič o elektrine a spotrebičoch, len to som chcel povedať
   Reply · 2 · Like ·
 • Mirka Tomašková
  Odo mňa dostane najvyššie známky!!!
  Reply · 6 · Like ·
 • Vladimír Vojtek
  Investícia, s ktorou by ste nemali ľutovať peniaze
  Reply · 4 · Like ·
 • Anna Valachová
  Kúpila som pre seba aj pre svojich rodičov, pretože aj dôchodcom je každé euro dôležité
  Reply · 7 · Like ·
View 295 more
Facebook plugin

VIAC AKO 6.000 SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV NA SLOVENSKU V MINULOM ROKU!

FAQ – Často kladené otázky

Ako Tesla energy saver ECO funguje?

Tesla energy saver ECO sa skladá z radu tipov a pravidiel, ktoré ti doteraz boli neznáme, a ktoré ti pomôžu ušetriť elektrinu. Pomáha, aby si bez pravidelného vypnutia ušetril elektrinu klimatizačných jednotiek, chladničiek, práčok, vysávačov, televízorov, počítačov, žiaroviek, umývačky, mrazničky, kancelárskej techniky. V závislosti od toho, či sleduješ všetky tie tipy, alebo len niektoré, tvoja úspora bude v rozmedzí 50-75%. Objednaj si Tesla energy saver ECO okamžite a začni už dnes s maximálne šetriťi na účte za elektrinu!

Koľko môžem ušetriť na účtoch za elektrinu?

S Tesla energy saver ECO, úspory na účte za elektrinu sa môžu zvýšiť aj na 75%. Každý mesiac, keď tvoj účet príde, uvidíš, akú dôležitú úlohu má toto zariadenie v tvojej domácnosti. Kúp si Tesla energy saver ECO a zníž svoje účty za elektrinu až o 75%!*

Či Tesla energy saver ECO program môžu používať všetci?

Áno, Tesla energy saver ECO môžu používať všetci, pretože sú tipy bezpečné a prispôsobené všetkým. Sú tiež podrobne popísané, takže nepotrebuješ žiadne špeciálne zručnosti, aby si mohol sledovať všetky kroky a tipy. Program Tesla energy saver ECO má aj ďalšiu dôležitú úlohu - ovplyvňuje čistotu planéty! Nižšia spotreba energie znamená zelenšiu a čistejšiu planétu. Objednaj si Tesla energy saver ECO a daj svoj príspevok čistote planéty!

Čo v prípade, že sa mi nepodarí ušetriť na účtoch za elektrinu?

Výrobca je si 100% istí, že všetci, ktorí používajú Tesla energy saver ECO budú mať úspory na účte za elektrinu. Preto dáva všetkým zákazníkom 44-dňovú záruku na vrátenie peňazí v prípade nespokojnosti. Všetci, ktorí sú nespokojní s výkonom Tesla energy saver ECO programu ho môžu vrátiť a dostanú späť plnú sumu. Vzhľadom na to, že nič nestrácaš nákupom, odporúčame okamžite si objednať a začať šetriť už dnes!

Kedy môžem očakávať, že dostanem program?

Program dostaneš v priebehu 2-3 pracovných dní po vyplnení objednávkového formuláru. Program dodávame na tvoju adresu a nemáš žiadne riziko pri nakupovaní. Objednaj si Tesla energy saver ECO a už tento mesiac dosiahneš úspory na účte za elektrinu!*

Vyplň formulár umiestnený nižšie, aby si si objednal Tesla energy saver ECO a hneď začni šetriť!

Áno! Objednávam Tesla energy saver ECO, aby moje účty za elektrinu boli znížené až o 75%. Ak sa moje účty za elektrinu neznížia, dostanem späť 100% z celkovej sumy peňazí, ktorú som zaplatil za produkt, pretože som týmto nákupom získal záruku vrátenia peňazí.

Objednávam dnes a zaplatím akciovú cenu, a bežná cena je (okamžite šetrím ).

Chápem, že je tento nákup bez rizika, pretože počas 44 dní od dátumu platby môžem výrobok vrátiť a získať všetky peniaze späť!

Zvláštna záruka: Ak neznížiš účet za elektrinu, môžeš využiť 44-dňovú záruku a vrátime ti peniaze v plnej výške nákupu. Žiadne otázky a podmienky.Zasielam požiadavku,
prosím, čakajte!
Kam odoslať Vaša
objednávku?
PS: Zaručujeme doručenie nasledujúci pracovný deň
1 x - 79.98 -50% 39.99 € a poštovné
2 x - 135.98 -50% 67.99 € a poštovné
3 x - 175.98 -50% 87.99 € a poštovné
Platba na dobierku
Kópie, ktoré možno získať za zvýhodnenú cenu:
11
Posledný predaj
bol vykonaný:
100% bezpečný nákup

P.S. Nezabudni, že je Tesla energy saver ECO jednoduchý na sledovanie, pretože všetky tipy a kroky sú podrobne popísané a upravené tak, aby ich každý mohol pochopiť. Môžeš sledovať všetky tipy, alebo len niektoré, a pocítiš úsporu, 50% - 75% nižšie účty za elektrinu.* Iba tento program ti môže ušetriť až 75% peňazí za elektrinu v tvojej peňaženke!*

P.P.S. Radím, aby si si okamžite objednal za promočnú cenu, pretože program sa bude zajtra predávať za plnú cenu. 98% našich zákazníkov výrazne znížilo svoje účty za elektrinu. Z tohto dôvodu je dôležité okamžite si objednať a najjednoduchším spôsobom ušetriť až 75% z najväčšieho výdavku takmer všetkých domácností - účtu za elektrinu.* Vzhľadom na to, že s programom Tesla energy saver ECO realizuješ úsporu už prvý mesiac, odporúčame ti objednať si teraz!*

Klikni sem a objednaj si Tesla energy saver ECO a dvakrát zníž účty za elektrinu!
*Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.
Net Sales Ltd, ul.Arh Georgi Nenov 25 gr.Sofia, zh.k. Liulin, Bulgaria, e-mail: maria.petrova@netsales.club. Produkt: Tesla energy saver ECO